Program nastave fizičkog vaspitanja obuhvata i posetu rekreativnim centrima na otvorenom. Posetili smo Stazu zdravlja na Adi Ciganliji.

WP_20150917_11_00_05_ProPOSETA STAZI ZDRAVLJA I UPOZNAVANJE SA SPRAVAMA

WP_20150917_10_59_51_ProWP_20150917_10_59_01_Pro

Program nastave fizičkog vaspitanja obuhvata i posetu rekreativnim centrima na otvorenom. Posetili smo Stazu zdravlja na Adi Ciganliji.

Srednjoškolski obrazovni centar, moderna privatna škola, pruža učenicima sticanje praktičnog znanja, kao i stručan profesorski kadar. Zašto smo najbolja privatna škola? Zato što nam je interes učenika na prvom mestu. Zato što su nam roditelji saradnici u obrazovno vaspitnom procesu. Zato što osposobljavamo učenike za obavljanje poslova u okviru željenog profila i zato što obezbeđujemo kvalitetan rad bez pritiska i stresa u motivacionoj i konstruktivnoj atmosferi za učenje.
Misija naše škole je upravo to – pružiti učenicima kvalitetna i savremena stručna znanja koja će obezbediti stručnost u obavljanju posla, kao i uspešno napredovanje u daljem školovanju. Na taj način, kroz modernu i atraktivnu nastavu i individualni pristup učenicima, doprinosima razvoju odgovornih i zrelih ličnosti koje će biti osposobljene za aktivno, angažovano učešće u društvu.