Uslovi upisa – prekvalifikacija i dokvalifikacija

Prijavljivanje za upis na prekvalifikacije i dokvalifikacije je u toku.

Prekvalifikacije

Potrebna dokumenta:
Dokumenta koja je potrebno da pripremite i dostavite prilikom prijave za prekvalifikaciju su:

• sva svedočanstva o završenoj prethodnoj srednjoj školi
• diploma o završenoj srednjoj školi
• izvod iz matične knjige rođenih i
• molba.

Ispitni rokovi u kojima se polažu ispiti su: svakog meseca, osim avgusta. Dokumenta za prekvalifikaciju se mogu predati svakog radnog dana od 9 do 15 časova.

Dokvalifikacije

Potrebna dokumenta:
Dokumenta koja je potrebno da pripremite i dostavite prilikom prijave za dokvalifikaciju su:

• sva svedočanstva o završenoj prethodnoj srednjoj školi
• diploma o završenoj srednjoj školi
• izvod iz matične knjige rođenih i
• molba.

Ispitni rokovi u kojima se polažu ispiti su: svakog meseca, osim avgusta. Dokumenta za dokvalifikaciju se mogu predati svakog radnog dana od 9 do 15 časova.

Srednjoškolski obrazovni centar, moderna privatna škola, pruža učenicima sticanje praktičnog znanja, kao i stručan profesorski kadar. Zašto smo najbolja privatna škola? Zato što nam je interes učenika na prvom mestu. Zato što su nam roditelji saradnici u obrazovno vaspitnom procesu. Zato što osposobljavamo učenike za obavljanje poslova u okviru željenog profila i zato što obezbeđujemo kvalitetan rad bez pritiska i stresa u motivacionoj i konstruktivnoj atmosferi za učenje.
Misija naše škole je upravo to – pružiti učenicima kvalitetna i savremena stručna znanja koja će obezbediti stručnost u obavljanju posla, kao i uspešno napredovanje u daljem školovanju. Na taj način, kroz modernu i atraktivnu nastavu i individualni pristup učenicima, doprinosima razvoju odgovornih i zrelih ličnosti koje će biti osposobljene za aktivno, angažovano učešće u društvu.